FANDOM


Witamy w WikiPsy!

WikiPsy to strona o psach, którą może edytować każdy. Aktualnie napisano 107 artykułów. W projekcie jest 89 grafik.Jesteś tu pierwszy raz?

Lubisz psy, interesujesz się kynologią, jesteś właścicielem lub hodowcą psów a może przyszłym właścicielem? Dobrze trafiłeś, WikiPsy to ciągle rozwijający się projekt przeznaczony dla ciebie. Tutaj znajdziesz wiele informacji na temat psich ras, porady na co należy zwrócić uwagę podczas kupowania psa, poznasz terminologię stosowaną na wystawach psów, a w przyszłości chcemy publikować wyniki wystaw i psich konkursów. WikiPsy to nie tylko suche informacja, to portal społecznościowy, którego autorem możesz być ty! Hasła zapisane czerwoną czcionką czekają, żebyś je napisał/a, a już napisane hasła możesz rozszerzać klikając przycisk edytuj. Pamiętaj, że podobnie jak w Wikipedii obowiązują tu zasady neutralności oraz zasada "śmiało edytuj strony". Zapraszamy do czytani i pisania!

Zobacz też: Informacje o projekcie WikiPsyCzym WikiPsy rózną się od WikipediiJak zostać redaktorem WikiPsy?

Wszelkie pytania odnośnie WikiPsy proszę kierować pod adres: wikipsy@gmail.com


Promuj nas

Jeśli podoba Ci się nasz portal i chcesz przyczynić się do jego rozwoju, jeśli jesteś hodowcą, dodałeś swoją hodowlę do listy w naszym portalu i chcesz się odwdzięczyć umieść nasz baner na swojej stronie.

Polecamy

Szukasz ciekawych informacji o psach? Koniecznie zajrzyj na Hau-Hau Blog


Najbliższe imprezy kynologiczne


Toplista: szczekaj.toplista.pl